SPORTA KLUBI LIEPĀJĀ

Klikšķini uz attiecīgā sporta kluba, lai uzzinātu vairāk informācijas!

Tosmāre, Fitnesa klubs - Sila iela 3, Liepāja

Informācija

Tālrunis – 63489021

Sporta veidi – Bodibildings, Fitness

Liepājas olimpiskais centrs - Brīvības iela 39, Liepāja

InformācijaLiepājas olimpiskais centrs

Tālrunis – 63483888

E-pasts info@loc.lv

Sporta veidi – Basketbols, Bodibildings, Bokss, Brīvā cīņa, Džudo, Fitness, Galda teniss, Grieķu-romiešu cīņa, Sambo, Tango, Volejbols

Lāčplēsis, Sporta un atpūtas klubs - Brīvības iela 23a, Liepāja

InformācijaLāčplēsis sporta klubs

Tālrunis – 63420150

E-pasts gymlacplesis@inbox.lv ; info@gyml

Sporta veidi – Bodibildings, Fitness

Jūrnieku centrs, SIA - Celtnieku 21, Liepāja

Informācijajūrnieku centrs sporta klubs

Tālrunis – 63401441

Sporta veidi Bodibildings, Fitness

Royal Fitness, Fitnesa klubs - Klaipēdas iela 124-28, Liepāja

Informācija royal fitness sporta klubs

Sporta veidi – Bodibildings

Liepāja ir viena no lielākajām Latvijas pilsētām, un tas ir viens no tirdzniecības kanāliem, kas savieno citas lielās pilsētas. Liepājā sports ir ļoti aktuāls un iecienīts, jo pilsētā darbojas 1998. gadā uzbūvētā ledus hokeja halle, tādejādi padarot hokeju par iecienītāko sporta veidu šajā pilsētā. Arī futbols ir viens no spēcīgākajiem sporta veidiem tieši Liepājā, jo līdz ar Māra Verpakovska karjeras beigšanu, tieši viņš ir uzņēmies vadību šim sporta klubam, nodrošinot pilnvērtīgu futbola audzēkņu sistēmu un treniņus.

Neskaitot citus sporta veidus, halles un laukumus, Liepājā darbojas arī kvalitatīvi un izdevīgi sporta klubi, kas savu darbību uzsākuši viens pēc otra.

Līdz ar jaunajiem un vecajiem fitnesa klubiem, daudzi jaunieši, tāpat arī vecāki cilvēki, ir piesaistījušies tieši fitnesam un bodībildingam, kas veicina muskuļu augšanu un spēka attīstīšanu. Liepājā liels daudzums cilvēku nodarbojas arī ar skriešanu, kas veicina labāku fizisko sagatavotību un spēku.

Kāda nozīme ir sportam? Sports attīsta ļoti daudz, ja runājam par ķermeņa veselību – tā noteikti uzlabojas un ar regulāru sportošanu paliek aizvien labāka. Tieši tāpēc liela daļa vecāka gājuma cilvēku ir izvēlējušies pievērsties sportam un nesēdēt mājās, rezultāti ir vienmēr, tikai vajag pacietību. Lai apmeklētu labākos un izdevīgākos sporta klubus Liepājā, izvēlaties sev piemērotāko un nodrošiniet sevi ar veselīgu un pilnvērtīgu dzīvesveidu. Tiekamies treniņos! Augšā atrodi sev piemērotāko sporta klubu Liepājā, jo mēs esam parūpējušies par to, lai atrastu labākos sporta klubus, izveidojot fitnesa klubu apkopojums, kas piedāvā dažādus sporta veidus, cenas un atrašanās vietu.