SPORTA KLUBI VALMIERĀ

Klikšķini uz attiecīgā sporta kluba, lai uzzinātu vairāk informācijas!

SATORI, Sporta un kaujas mākslas klubs - Rīgas iela 91, Valmiera

Informācijasatori sporta klubs valmiera

Tālrunis – 26382928

E-pasts valmierasatori@inbox.lv

Sporta veidi – Aerobika, Džiu-džitsu, Fitness

Spēka Pasaule, Fitnesa klubs - Rīgas iela 91, Valmiera

Informācijaspēka pasaule fitnesa klubs

Tālrunis – 26533885

E-pasts voc@sp.lv

Sporta veidi Aerobika, Body-Bike, Fitness, Joga, Pilates

Sporta un veselības studija, 'Spēka Pasaule' - Lilijas iela 2, Valmiera

Informācijaspēka pasaule fitnesa klubs

Tālrunis – 20221312

E-pasts studija@sp.lv

Sporta veidi – Fitness

Sporta klubs, 'Spēka Pasaule' - Raiņa iela 3, Valmiera

Informācijaspēka pasaule fitnesa klubs

Tālrunis – 26536984

E-pasts andrejs@sp.lv

Sporta veidi – Fitness, Smagatlētika, Spēka Triscīņa, Svarbumbu celšana

Veselības un sporta studija - 'Vingrotava' - Diakonāta 6, Valmiera

Informācija

Tālrunis – 20364834

E-pasts vingrotava@gmail.com

Sporta veidi – Fitness


Valmiera ir viena no vecākajām un skaistākajām Latvijas pilsētām, tā ir iecienīta aktīvās atpūtas vieta un pilsēta, kas noteikti ir jāapmeklē katram no mums. Kopumā Valmierā ir aptuveni 40 sporta organizācijas, kas sevī ietver vairāk kā 30 sporta veidus. Šai pilsētai ir arī sava bērnu sporta skola, kurā sevi pilnveido vairāk kā 600 audzēkņu. Viena no lielākajām sporta attīstības nozīmēm ir Vidzemes Olimpiskajam centram, kas savu darbību uzsāka 2005. gadā. Šajā olimpiskajā centrā notiek daudz un dažādu nodarbību, kā, piemēram – basketbola nodarbības, volejbola nodarbības, florbola nodarbības, hokeja nodarbības un, protams, arī futbola nodarbības.

Valmierā savu darbību veic arī citi kvalitatīvi sporta klubi, kā jau mūsu apkopotajā sarakstā ir pieminēts, izvēle ir dažāda, un tā atšķirās gan no sporta veidiem, tāpat arī cenām un atrašanās vietu. Lai izvēlētos sev piemērotāko sporta klubu Valmierā, jums ir jāatrod sev atbilstošākās jeb nepieciešamākās nodarbības, atkarībā no vēlmēm un vajadzībām. Valmieras sporta klubos atmosfēra ir lieliska, un to sniedz arī apkārtējie censoņi, kā arī treneri. Jāpiebilst arī tas, ka šajā pilsētā notiek daudz un dažādi populāri sporta pasākumi, kā, piemēram, Latvijas čempionāts ielu basketbolā, Vidzemes Olimpiskā skrējēju diena, Velomaratons Cēsis-Valmiera, Starptautiskās vieglatlētikas sacensības jauniešiem, Valsts Prezidenta balvas izcīņa vieglatlētikā, Tautas slēpojums “Baiļu apļi”, Latvijas un starptautisko čempionātu basketbola spēles, Vidzemes atklātais čempionāts hokejā, Starptautiskā BMX čempionāta posms.

Aplūkojot citas būtiskākās un aktuālākās sporta aktivitātes Valmierā, ir vērts atcerēties, ka mūsu divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs ir nācis tieši no šīs pilsētas, par viņu vairāk Tu vari palasīt – šeit. Izvēloties sev piemērotāko fitnesa vai sporta klubu Valmierā, mēs ievērojām to, ka būtiskākās prasības pēc šīm vietām ir cena un sporta veidi, tāpēc tika apkopota tikai nepieciešamākā informācija par sportošanas vietām. Ar laiku, šī sadaļa tiks papildināta un atjaunināta ar pašu noderīgāko un jaunāko informāciju, kas jums nepieciešama, lai sāktu piekopt aktīvu dzīves veidu! Lai izdodas treniņi, un ir redzams rezultāts!