,

5 izmaiņas domāšanā, kas tev būtu jāveic, ja vēlies atrast īstu mīlestību

Sekmīga mīlas dzīve nav tikai veiksmes jautājums. Ja tu esi vientuļš, un jau kādu laiku meklē partneri, tu iespējams vari justies noskumis vai pat izmisis. Dažreiz var notikt kāds negaidīts pavērsiens, un tu atradīsi to īsto un vienīgo. Tomēr veids, kā tu redzi sevi, mīlestību un dzīvi kopumā, arī ir būtisks faktors tajā, cik liela ir iespēja satikt lielisku partneri.

Kad tu pārstāsi skatīties uz katru potenciālo partneri kā uz savu pēdējo iespēju laimes atrašanā, un uztversi to kā iespēju iepazīt jaunu cilvēku, tava attieksme pilnībā mainīsies. Izdarot tikai dažas izmaiņas savā domāšanā, tu atklāsi, ka iešana uz randiņiem var būt interesanta un aizraujoša pieredze, un tu ātri sapratīsi, kuri cilvēki nav tev piemēroti. Lasi un padomā, kā domāt pozitīvāk par mīlestības atrašanu, lai tu varētu piesaistīt sava ideālā partnera uzmanību.

Tā vietā, lai teiktu „Es ienīstu vientulību”, domā: „Es esmu tik laimīgs, ka man ir iespēja satikt visus šos interesantos cilvēkus!”

Ja tu raugies uz visu ar šādu negatīvu attieksmi, domājot par to, cik ļoti tu ienīsti vientulību, tu nespēsi pieņemt sapratīgus lēmumus, kad tev būs jāizvēlas potenciālais partneris, jo tava galvenā vēlme būs uzsākt vismaz kaut kādas attiecības, nevis atrast patiešām piemērotu partneri. Tā vietā koncentrējies uz vienu no lielākajām vientulības priekšrocībām – brīvību, satiekot dažādus interesantus cilvēkus.

Nedomā, ka „neviens mani negrib”, bet: „cilvēkiem ir paveicies, ka viņi varētu satikties ar mani!”

Kad tava pašapziņa ir zema, tu kļūsti viegli ievainojams pret partneriem, kas pret tevi slikti izturas, vai kas vienkārši nav tev piemēroti, jo tu sevi pietiekami nenovērtē, lai satiktos ar kādu, kas būtu tevis vērts. Pavadi laiku vienatnē un centies uzlabot savu pašapziņu, kamēr tu spēsi sev godīgi pateikt, ka tavam partnerim ir paveicies, satiekoties ar tevi.

kā atrast īsto mīlestību

Nevis „Man nav, par ko runāt”, bet: „Es esmu tikpat interesants, kā jebkurš cits!”

Vai tu mēdz uzskatīt, ka citi cilvēki ir daudz interesantāki par tevi? Ja tā ir, tu nespēsi pa īstam izbaudīt randiņu, jo tu pārāk uztrauksies par to, vai tu esi pietiekami labs un interesants otra cilvēka acīs. Iemācies ticēt sev. Ja tev ir sava nodarbošanās, dažas intereses un tu orientējies jaunumos, tu esi tikpat spējīgs uzturēt sarunu, kā jebkurš cits.

Nesaki „Man neveicas attiecībās”, bet: „Es arvien vairāk iemācos par attiecībām!”

Nevienam no dzimšanas nepiemīt prasme veidot attiecības. Mēs mācāmies caur pieredzi. Kad tu sāksi mācīties no savām kļūdām, tā vietā, lai par tām žēlotos, tu kļūsi daudz pašpārliecinātāks savā spējā izvēlēties piemērotu partneri un uzturēt veselīgas attiecības. Katrs randiņš ir iespēja izmēģināt savas sociālās prasmes, un katras attiecības (veiksmīgas vai neveiksmīgas) var tev iemācīt vērtīgas lietas.

Domā nevis „Man vajag partneri!”, bet: „Es gribētu satikt kādu īpašu cilvēku, bet pašlaik es baudu savu dzīvi!”

Visbeidzot, reti kas ir tik nepievilcīgs tavam potenciālajam partnerim, kā izmisums. Ja tu pieķer sevi domājam, ka esi nepilnīgs bez partnera, ir laiks piestāt un padomāt, kā tu nonāci līdz šādam secinājumam. Piepildi savu dzīvi ar dažādām aktivitātēm un atrodi hobijus, kas tevi iepriecina. Tas padarīs tevi daudz pievilcīgāku, jo veselīgi, daudzpusīgi (tādi, ar kādiem tu vēlies satikties!) cilvēki raugās tikai uz tādiem cilvēkiem, kam ir pašiem sava dzīve.

Šīs izmaiņas nav vienas dienas darbs. Tas var aizņemt nedēļas vai pat mēnešus, lai mainītu uzskatus par mīlas dzīvi. Tomēr, rezultāts būs tā vērts. Radi sev labākos iespējamos apstākļus īstas mīlestības atrašanai!