,

7 draugu tipi, kas ir tā vērti

Mūsu piedzīvojumu bagātās dzīves laikā mēs sastopam daudz un dažādus cilvēkus, kurus nav iespējams aizmirst. Veidojot kontaktu un draudzību ar cilvēkiem, mēs cienam viens otra vērtības, iedrošinām viens otru kļūt spēcīgākiem un augam līdz ar viņiem. Tas ir tik savādi, ka savas dzīves laikā mēs visi satiekam vienāda tipa draugus un cilvēkus, it kā tos būtu sūtījis kāds augstāks spēks, lai dotu mums kādu pieredzi un mācību. Pat tad ja draugs ir jau pagātnē, viņš tomēr bija. Vai atceries šādu cilvēku un vai atceries kādu mācību, pat ja sāpīgu, no viņa guvi? Jāatmet dusmas, aizvainojums, jo tieši šis cilvēks tev iemācīja ko īpašu, lai nākamajās attiecībās tu vari dot visu labāko un zinātu, kā nekad nedarīt.

Jo vecāks tu kļūsti, jo vairāk saproti, cik draudzība patiesībā ir neaizstājama un vērtīga. Dzīves neatņemama sastāvdaļa un vajadzība ir mīlošas un saprotošas attiecības. Tās ir gluži kā augsne, kas baro laimi. Draudzība nav par sacensībām, pierādot savu taisnību, tā nav par izlikšanos un sajūtu slēpšanu, tā nav par materiālo labumu vai izdevīgumu. Tā ir vienkārši par kopā esamību. Visa pamatā ir nesavtīga mīlestība un otra pieņemšana, lai arī kāds viņš būtu. Bez attiecībām, dzīve kļūst tukša. Tāpēc ir tik svarīgi glabāt šīs vērtības, atteikties no sava ego un vienkārši būt tam, kas esi un ļaut otram tādam būt.

Ir tik nepieciešams atpazīt šādus draugus, tāpēc tālāk lasi 7 draugu tipus, kas ir tā vērti:

Cēlsirdīgais, devīgais

Tas ir tas, kurš dod vairāk, nekā ņem. Viņi vienmēr vēlas pārliecināties vai visi ir laimīgi un vai viss notiek, kā plānots. Nav svarīgi kādu devību šis cilvēks izrāda, ja viņam piemīt šī īpašība, tad dot vēlēsies visu un tikai tāpēc, lai redzētu tevi laimīgu. Atteiksies no pēdējās konfektes vai sadalīs to uz pusēm, bet par tevi neaizmirsīs nekad. Tāpat ne tikai materiālās lietas, bet arī palīdzības sniegšana nekad neliksies nogurdinoša. Šis ir tas lieliskais, nesavtīgais draugs, kas vienmēr darīs visu, lai tu justos labi.

Uzklausītājs

Draugs, kurš vienmēr tevi sadzirdēs. Šāds draugs vēlēsies tev palīdzēt tikt galā ar sāpēm un funkcionēs gluži kā skurstenis, kas ļaus izvadīt tvana gāzi ārā no plaušām, lai kļūtu vieglāk elpot. Vienmēr dos padomu un attīrīs prātu ar savu klātbūtni. Ja draugs tevī klausās, viņam patiesi interesē tas, kas ar tevi notiek, un šāds cilvēks vienmēr izdarīs visu iespējamo, kas ir viņa kompetencē, lai tu justos labi.

draudzība nozīmē uzklausīt

Uzmundrinātājs

Tas ir draugs, kurš mudinās tevi skatīties uz lietām no gaišās puses. Nedabūji darbu, ko vēlējies? Varbūt visumam priekš tevis padomā ir kaut kas lielāks! Nedabūji otru pusīti, kuru vēlējies? Varbūt jūs būtu pilnīgi nesaderīgi, un tavs dvēseles cilvēks gaida turpat aiz stūra. Priekš visām grūtībām, kurām ej cauri, šādam draugam vienmēr būs pozitīvā aptieciņa, kas liks tev saprast, ka dzīvē viss notiek uz labu. Uzturoties šādu draugu klātbūtnē, tu pats atsvaidzināsi savu prātu un kļūsi pālriecinātāks par sevi.

Komiķis

Tas ir draugs, kurš teju visām dzīves situācijām pieiet ar jautrību. Galu galā, vai tad smiekli nav vislabākās zāles? Reizēm šie cilvēki var pārkāpt robežas ar savu humora izjūtu un sarkasmu, bet tikai un vienīgi ar labiem nodomiem. Iegūt tādu draugu, kas liek tev smieties, ir brīnišķīgi.

kas ir draudzība

Godīgais

Tas ir cilvēks, kurš vienmēr pasaka taisnību, pat tad, ja tu to dzirdēt nevēlies. Godīgie vienmēr runā tieši mērķī, bet tikai lai palīdzētu tev saprast savas rīcības un uzvedības modeļus no cita skatu punkta, ne tikai savējā. Daudzi visai bieži uz šādu draugu apvainosies, taču tieši tas ir tas, kas vajadzīgs, lai tu spētu attīstīties. Nepārprotiet, nav runa par cilvēku, kas runā riebeklības un taisnību pasaka, lai sāpinātu vai citu mēŗku vadīts. Tas ir draugs, ka spēs konstruktīvi un mierīgi tev paskaidrot savu viedokli.

Lielais sapņotājs

Draugs, kurš domā daudz. Viņi vēlās nopelnīt milijonus, izmainīt pasauli un labā veidā ietekmēt tik daudzu dzīves, cik vien iespējams. Šādiem cilvēkiem bieži ir lieliskas līdera prasmes un tie var ienest tavā dzīvē ļoti daudz iedvesmas. Šie draugi māca tevi uzstādīt augstākus mērķus, noticēt sev un sekot saviem sapņiem, jo paši to dara katru dienu. Turies pie šādiem draugiem. Lai uzlabotu savu dzīvi, ir nepieciešams uzturēties cilvēku kompānijā, kas iedrošina, neļauj apstāties un motivē tevi.

draudzība

Dvēseles cilvēks

Šie ir draugi, kas vienkārši ir tāpēc, ka viņi ir. Ar šādu draugu saista kaut kas dziļāks, nekā tikai smiekli, kopīgas pastaigas vai sarunas. Tas ir kas vairāk, nekā “draudzība”. Tā ir neredzamā saikne un spilgta abpusējība, it kā jūs izvēlējāties viens otru, lai tur vai kas un palīdzēsiet viens otram savā dzīves ceļojumā. Dvēseles cilvēks var arī nebūt tava otrā pusīte. Tas var būt cilvēks ar kuru tev vienkārši ir visdziļākā un mistiskākā saikne, kas nav izskaidrojama. Bet viens ir skaidrs – šī cilvēka dēļ vienmēr atteiksieties no sava ego, mīlēsiet, cienīsiet un jutīsieties tik brīvi, kā ne ar vienu citu šajā pasaulē. Tas ir cilvēks, kurš būs pat tad, kad nebūs. Tālu prom un tepat. Sirdī. Tādi draugi nāk tikai vienreiz dzīvē. Dažreiz arī nekad. Ja tev tāds ir – nekad mūžā nelaid vaļā.

Pārdomām: Nekas dzīvē nav viennozīmīgs. Ja draugs ir komiķis, tas nenozīmē, ka viņš nevar būt arī uzklausītājs. Varbūt tev ir cilvēks, kam piemīt visas šīs īpašības. Draudzības tādas, kā šīs un atmiņas, kuras ir izveidojušās šajā procesā, ir tas, ko jūs ņemsiet līdzi sev savā dzīves ceļojumā un arī pēc savas dzīves. Mīli, sargā šos cilvēkus un atceries, ka dzīvē nav nekas svarīgāks, kā būt nesavtīgā kontaktā ar citām dvēselēm. Tagad aizej un pasaki saviem mīļajiem, cik viņi  tev ir svarīgi. Šodiena ir īstā diena, lai to izdarītu. Viņi ir daļa no tā, kas esi šodien un kas būsi rīt.