, ,

7 lieliski veidi, kā pareizi iesākt savu dienu

Katra diena ir kā dāvana, un tev ir tikai viena iespēja to izdzīvot un izbaudīt – tāpēc iesāc to pareizi!

Ej gulēt labā omā

Tas ir ļoti svarīgi. Tavas pēdējās domas pirms aizmigšanas ne tikai ietekmēs tavu miegu, bet arī piepildīs tavu zemapziņu. Daudzi no mums iet gulēt tikai tad, kad jūtas pilnībā noguruši. Pamēģini iet gulēt pirms šāda stāvokļa, lai tu varētu 15 – 20 minūtes pavadīt, domājot par pozitīvām lietām, kuras notikušas dienas laikā. Sūti labas domas sev, saviem mīļajiem un sabiedrībai kopumā. Iegrimsti mīlestībā. Ja tu guli blakus kādam īpašam cilvēkam, neaizmirsti tam izteikt savas jūtas. Šis ir vienkāršs, bet ļoti efektīvs padoms.

Neliec modinātāju uz pēdējo brīdi

Daudzi uzliek modinātāju uz pēdējo minūti, pirms jālec ārā no gultas un jādodas prom uz darbu. Tas it nemaz nav labs veids, kā sākt dienu. Atvēli vismaz 5 minūtes, lai pamostos. Pasmaidi, pat, ja tas sākotnēji šķiet uzspiesti. Tad, tā vietā, lai domātu sliktas domas, iedomājies 5 lietas, par kurām tu esi pateicīgs. Ar laiku tu arvien biežāk dabīgi iedomāsies, par ko tu esi pateicīgs. Vienkārši pamēģini!

Atvēli 2 – 3 minūtes, lai vizualizētu savu dienu

Tagad, kad tu jūties pateicīgāks, atvēli pāris minūtes, lai padomātu par to, kas šodien notiks un iztēlojies, kā tu gribi, lai viss iznāk. Svarīga prezentācija plkst. 14:00? Iztēlojies, ka tu to dari pārliecinoši, un telpā esošie klausītāji smaida un atbalsta tevi. Randiņš plkst. 19:00? Iztēlojies un izjūti lielisku enerģiju, kas plūst starp jums abiem, kā jūs runājat un smejaties. Tev ir sakrājušies daudzi darāmie darbi, pirms tu beidzot vari doties atvaļinājumā? Iztēlojies, kā tu izsvītro visus pienākumus no darāmo darbu saraksta un izej no ofisa ar labi padarīta darba sajūtu. Kad tu būsi ticis tik tālu, tu būsi gatavs kāpt ārā no gultas!

Sveicini jauno dienu un saproti, cik īpaša tā ir

Sveicini jauno, lielisko dienu, kamēr tu staigā pa savu māju. Šī diena ir īpaša. Tu neesi to piedzīvojis līdz šim, un tā vairs neatkārtosies. Katra nodzīvotā diena var būt pilna mīlestības un skaistu atmiņu. Ja ārā spīd saule, izbaudi šo skatu. Ja ir apmācies, ieraugi skaistumu tajā. Atvēlot mazu brītiņu, lai katru dienu izprastu un izbaudītu dienu, tu vairs neizjutīsi to, ka laiks skrien pārāk ātri, jo tu būsi atvēlējis laiku, lai pateiktos par to, kas tev ir.

Duša prātam

Mēs katru rītu tīrām zobus un mazgājamies, lai atbrīvotos no fiziskiem netīrumiem, bet kā ir ar emocionālu tīrīšanu? Duša ir lieliska vieta, kur to darīt, kamēr tu mazgājies, jo ūdens ir dziedinošs daudzos veidos. Atvēli vienu minūti, lai iztēlotos, kā tavs prāts un ķermenis tiek attīrīts no negatīvām domām un sāpēm. Iztēlojies, kā tās tiek aizskalotas. Pasmaidi un pasaki paldies.

Ieraksti pozitīvus apgalvojumus

Pētījumi ir pierādījuši, ka šī metode ir ļoti efektīva, piemēram, svara zaudēšanas un attiecību uzlabošanas gadījumos. Padomā par tām savas dzīves jomām, kuras tu vēlies uzlabot, un ieraksti dažus apgalvojumus savā telefonā vai datorā. Tad vienkārši atskaņo šos ierakstus, kad esi izgājis no dušas, lai tie paliek tavā zemapziņā. Apgalvojumu piemēri:

  • Šodien būs lieliska diena.
  • Es esmu slaids un veselīgs. Es izvēlos veselīgu pārtiku, lai uzlabotu sev veselību.
  • Es šodien būšu produktīvs.
  • Šodien es pret visiem apiešos ar mīlestību, rūpēm un pašapziņu.

Atver savas durvis pretī jaunai dienai

Tu esi smaidīgs, tu izskaties lieliski un tu esi fiziski un emocionāli tīrs. Ir laiks uzsākt savu dienu. Pirms tu izej no mājas, kāpēc gan neatkārtot sev nozīmīgu mantru? Tu vari to uzrakstīt pie durvīm, lai tu to varētu skaļi izlasīt, pirms doties ārā. Mantras piemērs:

Es esmu pilnīgs un vesels. Es mīlu sevi un apkārtējos. Šodien būs lieliska diena, un es sasniegšu visu, ko vēlos, ar smaidu uz seju un mīlestību sirdī. Šī diena ir unikāla un es uzsāku to ar pateicību, mīlestību un priecīgām gaidām. Dzīve ir brīnišķīga.

Uzņemies sekot šiem padomiem 2 nedēļas, un tu būsi pārsteigs, cik ļoti tu izmainīsies – tu jutīsies laimīgs, produktīvs un sapratīsi, cik efektīva ir šāda prakse.