,

8 veidi, kā izbaudīt neaizmirstamu ceļojumu, daudz netērējoties

Ir tik daudz informācijas par to, kā ceļot lētāk un drošāk. Nepareizi ir domāt, ka lieliska ceļojuma pieredze maksā dārgi un lēta ceļošana sagādā lielas neērtības. Patiesībā, ietaupīt naudu ceļojuma laikā, neziedojot kvalitāti vai ko tamlīdzīgu, nav nemaz tik grūti.

Lūk, 8 veidi, kā ietaupīt kaudzi naudas ceļojuma laikā, neaizmirstot par komfortu un ceļojuma kvalitāti.

Lido ar mazbudžeta aviokompāniju

Lidojuma izmaksas mēdz būt visdārgākā ceļojuma daļa, tāpēc mazbudžeta aviokompānijas piedāvājumi ir vispiemērotākie, lai ietaupītu. Taupība šīm aviokompānijām nenozīmē aizmirst par pasažiera ērtībām, tādēļ komforts ir garantēts. Protams, augstas klases aviokompānijās būs vairāk vietas kājām, būs gardāks ēdiens un dažādas citas ekstras, bet arī lētās lidsabiedrības ir pietiekami komfortablas. Galu galā svarīgākais ir galamērķis, uz kuru vēlamies nokļūt.

Paliec brīnišķīgās naktsmītnēs bez maksas

Ir arī iespējams palikt pie vietējiem iedzīvotājiem bez maksas. To organizē cilvēki, kuriem noteikti būs mazāk jāmaksā par organizācijas darbu nekā naktsmītnēm ārzemēs. Naktsmītnes pie vietējiem iedzīvotājiem dod lielu priekšrocību izbaudīt patieso valsts kultūru un ikdienišķo dzīvi.

kalni

Uzzini, kā atvieglot savu ceļojumu

Internetā ir atrodamas tūkstošiem plānošanas mājaslapu, kas palīdz padarīt ceļošanu vieglāku, lētāku un labāku. Internetā ir arī daudz citu cilvēku blogi un stāsti par to, kā ietaupīt, tajā pašā laikā paņemot maksimāli daudz no sava ceļojuma. Mēs lieliski varam mācīties no citu kļūdām un pieredzes, tā maksimāli samazinot iespēju izdarīt kaut ko nepareizi.

Iegūsti labumu no informācijas

Piekļuve visa veida informācijai mūsdienās nav liela problēma. Internetā ir pieejama informācija par visa veida ceļošanai nepieciešamajām lietām. Tu vari atrast lētākos risinājumus savam ceļojumam, palasīt atsauksmes un ieteikumus par kādu konkrētu objektu, ko ir padomā apskatīt vai kādu pakalpojumu, ko izmantot.

Iemācies izbaudīt vietējos labumus

Piedzīvojums tepat netālu no mājām? Kāpēc gan ne. Nav obligāti jālido pāri visam okeānam, lai atrastu piedzīvojumus. Izaicini sevi uz kaut ko, kas paveicams tepat māju tuvumā. Tu būsi pārsteigts, ka reizēm nevajag doties tālumā, lai atrastu plašumus. Tie var būt tepat, tev apkārt un pašā tevī.

Neliela izpēte atmaksāsies

Izpēti vietu uz kuru vēlies doties. Tas palīdzēs izlemt, kādus apskates objektus varētu apmeklēt, un tas, savukārt, palīdzēs saplānot tēriņus. Ir mājaslapas, kurās var atrast lētākos restorānus, hoteļus utt. Šāda neliela izpēte var palīdzēt ietaupīt palielu naudas summu.

auto

Nopērc tūristu karti un izbaudi vairāk par zemāku cenu

Pilsētu tūristu kartes ļauj redzēt vairākus objektus par vienu cenu. Tas dod iespēju redzēt visu ieplānoto un vēl ietaupīt naudu. Bieži vien cenā ir iekļauts arī bezmaksas transports. Tūristu kartes palīdz ietaupīt daudz naudas tādās pilsētās kā Londona, Parīze un Ņujorka. Tur ir tik daudz ko redzēt un darīt, ka tūristu karte ļaus to visu piedzīvot ar atlaidi, kas liks justies patiešām labi.

Atrodi lētu tūristu grupu

Pieteikšanās tūristu grupā pēdējā mirklī ļauj ietaupīt līdz pat 50% no sākotnējās cenas. Organizatori vienmēr cenšas aizpildīt tukšās vietas un tāpēc pēdējā brīdī cenas noslīd diezgan zemu. Ja tev pieteikšanās pēdējā brīdī nesagādā grūtības, tad droši vari ietaupīt šādi. Parasti cenā ir iekļautas arī pāris ēdienreizes, ekskursijas un transports. Iznāk lielisks darījums.