,

Kā sportošanu pārvērst par vaļasprieku?

Vai Tu esi kādreiz sajuties noguris un stresains pēc darba? Noteikti, ka jā. Visam bonusā var nākt vēl draugi, kas vakarā vēlas uzspēlēt basketbolu vai futbolu ar Tevi. Tu atsaki šo iespēju un apsoli ka nākošo reizi jūs to izdarīsiet…

Tā vietā lai apbēdinātu savus draugus, kāpēc nepateikt, “jā” ? Jūs būsiet pārsteigts par enerģijas daudzumu, ko iegūsiet pēc šīs 30 minūšu aktivitātes.

Vai zināji, ka neliels 30 minūšu treniņš, liks Tev justies daudz labāk, arī psiholoģiski? Ir pierādīts, ka tāda veida aktivitātes ar katru dienu uzlabos tavu apetīti un problēmu risināšanas spējas, kā teikt ‘Tavu asumu’. Protams, ne tikai to, tu noteikti sajutīsi atšķirību arī savā miegā, tas kļūs labāks un tā pati agrā celšanās no rīta vairs nebūs tik sarežģīta!

Kādas ir priekšrocības no regulāriem treniņiem? Tas uzlabos tavu disciplīnu, kā arī fiziskās aktivitātes palīdzēs uzlabot tavu garīgo spēku tikt vaļā no jebkāda veida depresijām. Priekš iesācējiem, pietiks pat ar 15 minūšu treniņu, 2 līdz 3 dienas nedēļā. Līdz ko tu pakāpeniski uzlabosi savu formu, treniņu ilgumu un efektivitāti vari palielināt.  

Šeit ir 5 aktivitātes, kas ir pavisam vienkāršas un kuras Tu laika gaitā arī izbaudīsi:

1. Pastaigājies. Izvēlies vietas, kuras vēl neesi īpaši ievērojis vai redzējis. Kā lielisku biedru, vari izvēlēties savu suni, arī viņam noteikti patiks kāda jauka pastaiga. Iedrošini savus ģimenes locekļus veikt ikdienas pastaigu, tas tev palīdzēs sadedzināt kalorijas un Tu jutīsies daudz labāk, arī tavs ķermenis to sajutīs.

 

pastaiga ar suni

2. Atklāj jogas noslēpumus. Tas ir veids, kā pārbaudīt sevi gan psiholoģiski gan fiziski, veids, kā sniegt enerģiju tavam ķermenim un dvēselei. Tas būs diezgan vienkārši un patīkami, tāpat arī interesanti. Iemācies pamata jogas vingrinājumus. Piecu minūšu jogas treniņš var piepildīt tavu ķermeni ar enerģiju, ko esi pazaudējis dienas laikā. Tu relaksējies un izstaipies, vienā un tajā pašā laikā!

 

jogas noslepumi

3. Sāc nodarboties ar dažādiem sporta veidiem. Uzspēlē basketbolu vai futbolu, atrodi savu sporta veidu kas Tev patīk! Daudzi ārsti, ir ieteikuši cilvēkiem nodarboties ar kādu no sporta veidiem, jo tas palīdz palikt formā un uzlabot veselību. Lai uzturētu sevi formā, nav jāsporto katru dienu, tu vari sākt ar parastām bet interesantām sporta spēlēm un draugu kompāniju.

 

nodarbojies ar sportu

4. Uzaicini kolēģus uz sporta spēlēm. Tas ir labs veids kā sadraudzēties ar saviem kolēģiem, uzaicini viņus uz kādu interesantu sporta spēli, tas būs labs veids kā zaudēt kalorijas, tāpat arī uzlabot attiecības ar pārējiem.

 

komandas speles sports

5. Mājas darbi un kalorijas. Vai esi kādreiz aizdomājies par to, cik kalorijas ir iespējams zaudēt darot parastākos mājas darbus? Jā, arī grābjot lapas un mazgājot auto tu vari zaudēt kalorijas. Protams, šādiem darbiem izmanto savas rokas, jo elektriskās ierīces Tev atvieglos darbu, taču tu nepazaudēsi to daudzumu kalorijas kuru vari pazaudēt darot šos darbus.

 

majas darbi un kalorijas

Sportojot un piedaloties aktivitātēs ikdienā, tu būsi pārsteigts/a par to cik daudz kalorijas dienā ir iespējams sadedzināt. Darot visas šīs lietas, katru dienu Tu vari samazināt no 150 līdz 1000 kalorijām dienā!