, ,

Kā negativitāti pārvērst iedvesmā un spēkā

Ticiet vai nē, bet sevi ir iespējams izvilkt no bezdibeņa, lai arī cik tas būtu dziļš un dubļains. Nē, tas, protams, nenotiks pa vienu nakti, bet ja Tu esi gatavs mainīt savu dzīvi uz labo pusi, tas neprasīs visu mūžu, lai iemācītos kā pārveidot negatīvo uz pozitīvo. Lasi tālāk, lai iemācītos kā!

Negativitāte vai pozitivitāte personas dzīvesstilā ir vairāk kā inerce. Ja ievāksi negatīvās domas vairākas dienas pēc kārtas bez apstājas, tad šīs negatīvās domas turpinās jūs vajāt ilgu laiku. Tātad, ir svarīgi iemācīties kā pārņemt kontroli pār šīm negatīvajām domām. Tev ir jāiemācās negativitāti pārvērst par kaut ko pozitīvu. Jā, tas ir iespējams un mēs apspriedīsim kā tieši tu vari to izdarīt! Piekrīti tam, ka dzīves notikumi ir kā liela soma ar samiksētiem plauktiņiem. Attiecības ne vienmēr ir saldas. Darba devēji ne vienmēr tevi pienācīgi atalgo par taviem pūliņiem. Ģimene ne vienmēr piekrīt tam, kam tu tiešām tici.

Tā ir dzīve! Tai ir neticami daudz “garšu”, bet tas ir atkarīgs no tevis, kādas dzīves nianses tu vēlies “pagaršot”.

Tātad, ir jābeidz domāt par mazajām lietām, kas nenotiek pēc tava prāta. Bet kā gan tu vari ignorēt kaut ko negatīvu? Kā Tu vari izvēlēties būt stiprs? Kur tu vari atrast iedvesmu tad, kad viss nenotiek kā vēlētos?

 

esi pozitīvs


Fokusējies uz kaut ko labāku!

Interesanti, bet labākais veids kā smelties iedvesmu un spēku dzīvē, ir nemēģināt fokusēties uz lietām, kas varētu novērst negativitāti. Labākais veids ir fokusēties uz to, ko tu tiešām vēlies.

Jā, ja tu raizējies par kādu darbu vai personiskajām problēmām, tev ir vajadzīgs fokusēt tavu enerģiju uz to, ko tu vēlies, nevis uz to ko tu nevēlies.

Apskati šos piemērus:

  1. Tu jūties ļoti noguris un tev ir izsīkuši spēki, jo priekšnieks nenovērtē tavu smago darbu.
  2. Tu vēlies saņemt pienācīgu darba novērtējumu.

Cilvēkiem, kuri vēlas sajust iedvesmu, nepieciešams fokusēties uz otro variantu. Novirzot visu koncentrēšanos uz to, lai tu kļūtu pozitīvs, pašpārliecināts un galu galā laimīgs, tu izdarīsi visu nepieciešamo, lai mainītu negatīvo un saņemtu to, ko vēlies. Ja koncentrēsies uz to, kas tevi neapmierina, to arī piesaistīsi. Ja esi pārlieku negatīvs, vari pamēģināt arī noklausīties kādu no daudzajām motivējošajām runām, kas ir pieejamas arī internetā.

 

esi laimīgs


Mācies no pieredzes!

Gudrie parasti saka, ka dzīve ir mācīšanas no pieredzes. Sāpes kļūst tikai spēcīgākas tad, kad mēs atsakāmies mācīties no pieredzes. Ja ir kaut kas negatīvs, kas tagad notiek tavā dzīvē, vai varētu būt tā, ka tā ir bijusi kļūda, kuru esi kādu laiku ignorējis un neguvis no tās mācību? Mums ir nepieciešams iemācīties pieņemt to, ka cilvēki ir tādi kādi viņi ir. Varbūt Tev ir nepieciešams saņemt visus spēkus, lai Tu kļūtu stiprāks kā jebkad. Vienmēr ir kaut kas, ko tev vajadzētu iemācīties.

Sāc praktizēt savu pašapziņu!

Vai esi ievērojis, cik daudz laika dienā mēs pavadām domājot? Mūsu prātā ir tūkstošiem un, iespējams, milijoniem domu, kuras mēs izceļam un arī aizmirstam. Bieži vien cilvēki, kuri izjūt depresiju, pieķer sevi pie tā, ka nespēj pārtraukt domāt par ļoti smagiem laikiem un lietām, kas, savukārt, bez šaubām noved pie sāpēm un ciešanām. Ja vien Tu veltītu 10-20 minūtes dienā, lai uzlabotu savu pašapziņu, tu būtu spējīgs noturēt pats savas domas. Tu spētu apturēt negatīvās domas, jo apzinātos savu spēku, un tas palīdzētu tev būt pozitīvākam.