,

Lietas, ko vari izdarīt 10 minūtēs, un kas uzlabos Tavu dienu

Katru dienu mūsu rīcībā ir tieši 24 stundas un 86400 sekundes. Ne vairāk, ne mazāk. Nav svarīgi, kas Tu esi, kaut vai pats Bils Geitss. Mums visiem ir dots vienāds laiks. Jautājums nav par to cik mums ir laiks, bet gan par to kā mēs to izmantojam. Šodien mēs jums ieteiksim 10 lietas, kuras vari izdarīt 10 minūšu laikā, lai efektīvi uzlabotu savu dienu.

cik-mums-ir-laiks

Atrodi nostalģiskas bildes vai video!

Skatoties uz tām, tu smaidīsi un jutīsies daudz labāk, jo atcerēsies par blēņām, ko agrāk darīji un par visu kas ir bijis, kā arī novērtēsi to, kur esi pašlaik.

tava-nostalgija

Piezvani savai ģimenei vai tuviem cilvēkiem!

Facebook vēstules noteikti neskaitās. Kad bija pēdēja reize, kad piezvanīji saviem vecvecākiem? Negaidi līdz kāds tev piezvanīs, jo, iespējams, otrs gaida no tevis to pašu! Kad Tev kāds pietrūkst vai vienkārši vēlies ar kādu parunāt – piezvani, nebaidies! Tas noteikti uzlabos tavu dienu!

Izbaudi saullēktu vai saulrietu!

Kādā burvīgā vakarā vai rītā, vienkārši apsēdies un pavēro skaisto dabu, seko līdzi vēja radītājiem viļņiem jūrā un izbaudi saulrieta vai saullēkta skaistumu. Esi no sirds pateicīgs par to, ka vari to redzēt un izbaudīt.

Paņem kādu grāmatu un palasi to!

Palasi grāmatu vismaz desmit vai divdesmit minūtes dienā. Atceries to, ka grāmatas vienmēr ir labākas nekā filmas, jo tās uzlabo tavu iztēli, paplašina vārdu krājumu un tāpat arī uzlabo tavu atmiņu. Tavas analītiskās spējas uzlabosies, un tas būs tikai ieguvums.

palasi-gramatu

Atrodi kādu klusu vietu un pavadi piecas minūtes ar sevi un savām domām!

Vienkārši dodies tur, kur tu vari pabūt viens un relaksēties, nedomājot par ikdienas raizēm vai sliktajām emocijām. Aizver acis, izbaudi savu esamību un dzīvi, daudz nedomā, izjūti.. Šajā sarežģītajā un aizņemtajā pasaulē, mums ir nepieciešams laiks, lai atslābinātos. “Atslēdz smadzenes” no visām problēmām un neražām! Šīs dažas atslābināšanās minūtes uzlabos Tavu dienu.

klusa-vieta

Uzraksti „paldies zīmīti” savam labākajam draugam!

Kad bija pēdējā reize, kad Tu pateicies savam labākajam draugam vai vienkārši draugam par to, ka viņš/viņa ir ar tevi? Izdari to! Tas noteikti uzlabos Tavu un tava drauga dienu.

Kusties un neapstājies!

Desmit minūtes paklausies savu mīļāko dziesmu – palēkā, pagrozies un atbrīvojies. Tas palīdzēs sajust dzīvesprieku un ritmu, kurā tev būtu jābūt vienmēr. Jo biežāk to darīsi, jo pozitīvāks būsi.

Izdari kaut ko labu!

Jo vairāk tu dod, jo vairāk saņem pretī. Varbūt tas izklausās neloģiski, taču tā ir patiesība. Uzlabojot dienu kādam citam, tā uzlabosies arī tev! Varbūt pamēģini kādam bezpalīdzīgam cilvēkam uzdāvināt garšīgu maltīti, iepriecini kādu vienkārši tāpat, un arī tu jutīsies laimīgāks!