,

Kā uzturēt veselīgas attiecības?

Izrādās, ka pastāv iemesls, kāpēc attiecības mēdz ilgt ne pārāk ilgu laiku. Kad tu satiec kādu jaunu cilvēku, vai arī tu piedzīvo jaunu pieredzi, tavas smadzenes izdala opioīdus. Šīs vielas liek tev justies absolūti lieliski. Atceries pirmo reizi, kad tu noskūpstīji savu otro pusīti – tas bija lieliski, vai ne? Pēc tam, kad tu būsi skūpstījies 100 reižu, vai sajūtas būs tādas pašas? Visticamāk, ka nē. Tas ir tāpēc, ka tā lieliskā sajūta ar laiku pazūd, jo pieredze atkārtojas vēl un vēl. Tas pats notiek arī ilgtermiņa attiecībās. Citiem vārdiem sakot, kaisle sāk izzust.

Tomēr tu vari apturēt attiecībās iezogošos garlaicību. Nesāc uzreiz meklēt jaunu partneri. Šī pati problēma atkārtosies neatkarīgi no tā, ar ko tu esi kopā. Tu spēsi saglabāt attiecības, ja ieguldīsi tajās laiku un pūles. Seko līdzi šiem ieteikumiem, lai saglabātu savas attiecības.

Pajautā sev dažus jautājumus

Kad tu sāc šaubīties par savām attiecībām, jo dzirkstelīte sāk zust, ir laiks pajautāt sev dažus ļoti svarīgus jautājumus. Kā sākās šīs attiecības? Cik bieži jūs kopā smejaties? Vai tu spēj atcerēties jūsu romantiskāko mirkli? Atbildot sev uz šiem jautājumiem, tu palīdzēsi sev atcerēties, ko tieši tu mīli savā otrajā pusītē.

Nekad nepārstāj izlikties, ka esi jaunās attiecībās

Tu visticamāk esi iekļuvis ikdienas rutīnā. Izbeidz to! Vai atceries, kad šis attiecības bija tikko sākušās? Viss bija citādāk un aizraujošāk. Tas joprojām var būt tāpat. Atkārto savu pirmo randiņu vai izdomā jaunas idejas randiņiem. Neaizmirsti par sadošanos rokās pastaigājoties. Atgriezies iemīlēšanas sajūtās katru dienu.

Atceries visas mazās detaļas

Būšana ilgtermiņa attiecībās nedod tev atļauju pārstāt ieguldīt tajās darbu. Patiesībā ir jārīkojas tieši pretēji. Ja tu jūti, ka tev ar savu partneri paliek garlaicīgi, sāc darīt lietas kopā. Plānojiet kopā, ko darīt brīvdienās, vai izdomājiet interesantas randiņu idejas. Atcerieties jūsu gada dienas datumu un vienmēr to padariet par īpašu dienu. Tas jūs abus satuvinās un radīs neaizmirstamas atmiņas.

attiecības

Neaizmirsti arī par citām lietām ārpus attiecībām

Pat ja tu esi ilgtermiņa attiecībās, tas nenozīmē, ka tu nevari būt individualitāte. Ir ļoti svarīgi nezaudēt savu neatkarību un savu īsto „es”. Ja tev vienmēr ir paticis gleznot, muzicēt vai doties pārgājienos – turpini darīt šīs lietas. Neizvairies no saviem hobijiem tikai tāpēc, ka tavam partnerim tie nepatīk. Atceries, ka jums kopā nebūt nav jādara pilnīgi viss.

Daudzi no mums pavada mazāk laika kopā ar saviem draugiem, uzsākot jaunas attiecības. Tas ir normāli, bet tu nedrīksti par draugiem pilnībā aizmirst. Tāpat kā romantikas attiecības prasa laiku un pūles, tāpat arī draudzība.

Ņemot vērā šos padomus, tu jutīsies labāk savās attiecībās un jūs abi spēsiet veidot veselīgas, ilgstošas attiecības.