,

Pieci veidi, kā ātri sadziedēt salauztu sirdi

Nav šaubu, ka romantisku attiecību beigas ir smagas, pat, ja attiecības nebija ilgas. Šķiršanās visbiežāk ir labākais, ko izdarīt, ja jums neizdodas atrast kopīgu valodu, tomēr, ja tu esi tas, kurš ir pamests un tavas jūtas joprojām virmo – tas sāp.

Kā pārdzīvot izjukušu mīlestību pēc iespējas ātrāk un pārstāt izniekot laiku nevajadzīgiem pārdzīvojumiem?

Atlabšanai nav jāaizņem ilgs laiks

Daži cilvēki uzskata, ka ir jāpaiet ilgam laikam, lai pārdzīvotu izjukušas attiecības, un, lai arī šis process būs atšķirīgs atkarībā no tavu jūtu apmēra, tas vairāk ir saistīts ar to, kā tu tiec galā ar šo periodu, kas noteiks to, cik ātri tu atkal jutīsies labi.

Neskaitot spēcīgu zaudējuma sajūtu, tu visticamāk jutīsies dusmīgs un atraidīts, un tas, kā tu virzīsi šīs dusmas, būs būtiski atlabšanas procesā. Kad attiecības ir beigušās, bieži tev nav iespējas izrādīt, kā tu patiešām jūties, jo dažreiz šķiršanās notiek dusmu uzplūdā un dažreiz pat caur īsziņu vai e-pastu. Sākuma stadijā šīs pēkšņās sāpes un zaudējums ir apspiestas tāpat kā dusmas.

Skumsti intensīvi, bet ātri

Tā kā tev nav iespējas atriebties un pateikt, ko tu domā par savu bijušo partneri, tavas emocijas uzkrājas un žņaudz tevi. Tev nav iespēju atbrīvoties no dusmām. Diemžēl tavi instinkti var tevi piespiest uzturēties šajās skumjās, klausoties skumju mūziku, kas, tā vietā, lai atbrīvotu tavas emocijas, vienkārši liek tev izjust sāpes un zaudējumu vēl un vēl. Nedari tā. Neļauj emocijām sevi iznīcināt.

Atzīsti šķiršanos

Protams, ir labi atzīt, ka tev emocionāli sāp. Tev ir salauzta sirds un tev ir visas tiesības justies slikti. Slēpties no savām emocijām nav labi. Patiesībā, tas ir postoši. Varbūt tu pat saritināsies gultā un prātā vēlreiz izdzīvosi pēdējos kopā būšanas brīžus, prātojot, ko tu būtu varējis izdarīt citādāk. Vai iztēloties jūs vēlreiz kā pāri, iedomājoties, ka partneris pārdomā un atkal vēlas būt kopā ar tevi.

Iztēlojoties šādas lietas, tu sper soli atpakaļ, un tas tikai pasliktinās uzkrājušās emocijas, neļaujot tev tikt tām pāri. Ja tu mēģināsi viņam/-ai zvanīt, viņu atrast vai, sliktākajā gadījumā, viņu izsekot, tu aizkavēsi dabīgo atlabšanas procesu.

Ja tu izjūti vēlmi darīt kaut ko no šīm lietām – apstājies! Tu sev nedarīsi neko labu. Tu tikai pastiprināsi savas skumjas un vēl vairāk uzkrāsi dusmas. Turklāt, nākotnē tev būs kauns par savu rīcību.

kā parvarēt šķiršanos

Izvēlies aktivitātes, kas sniedz tev spēku

Visticamāk tu jūties bezpalīdzīgi, it kā partnerim būtu visa kontrole un tu esi atstāts pie sasistas siles, lai vienatnē mocītos ar savām jūtām. Kad tu jūties bezpalīdzīgs, tas kavē tavu cīņu par normālu dvēseles stāvokli, un tev ir jābeidz gaidīt un cerēt, ka viņš/-a tev piezvanīs. Lai arī tu zini, ka paies laiks, lai viņu aizmirstu, tev ir jāsaņemas un jāapņemas dzīvot tālāk. Ja tu vēlies klausīties mūziku, izvēlies uzmanīgi. Neklausies dziesmas, kas tev liek justies pārāk skumji, tā vietā izvēlies tādas, kas tevi spēcina.

Ja tev nepieciešams izteikt, ko tu jūti, tad uzraksti viņam/-ai veltītu vēstuli un detalizēti izklāsti, kā viņa/-s darbības ir likušas tev justies. Tev nav tā jānosūta, vienkārši izklāsti visas emocijas papīrā, un tad sadedzini vēstuli, iztēlojoties, ka kopā ar to sadeg arī tavas dusmas.

Tikt pāri salauztai sirdij nekad nav vienkārši un dažreiz tu negūsi atbildes, ko tu vēlies, taču tu neko nevari darīt lietas labā. Saglabā pašcieņu un atceries – ja viņš/-a tevi nenovērtē, noteikti būs kāds, kas to darīs.

Izej sabiedrībā

Jā, visticamāk pašlaik tu nespēj iztēloties, ka kāds cits cilvēks varētu aizstāt tavu iepriekšējo partneri, taču centies to izmēģināt. Uzsāc jaunu hobiju, piemēram, dodies uz gleznošanas nodarbībām, vai sporta treniņiem, vai jebko citu, kas tevi interesē. Iesaistīšanās jaunās nodarbēs var darīt brīnumus tava prāta attīrīšanā. Kāpēc gan neiet tālāk un nepamēģināt iepazīšanās aplikācijas? Galu galā, nekas cits tā neatvieglos sāpes par aizgājušo mīlestību kā jauna mīlestība!