,

Tava zemapziņa spēj izdarīt jebko, bet kā to pareizi izmantot?

Pati svarīgākā lieta, ko Tev vajadzetu zināt par savu zemapziņu ir tas, ka tā vienmēr strādā, neskatoties uz to vai Tu esi nomodā, vai aizmidzis, vai vienalga, ko Tu dari. Zemapziņas ”prāts” kontrolē Tavu ķermeni. Tev ir nepieciešams sākt rūpēties par savu zemapziņas ”prātu”. Tas ir svarīgi, lai saglabātu Tavu saprātu specifiskā stadijā. Tā ir stadija, kas parasti sagaida un dod Tev vēlamus notikumus. Tas palīdzēs mainīt Tavu ikdienišķo domāšanu uz cita veida principiem, kas dzīvē būtu svarīgāki, un tie būtu lojāli, taisnīgi un mīlestības pilni. Ticība un godīgums ir zemapziņas pamats. Neaizmirsti par to, ka “atalgots tiksi balstoties uz Tavu ticību. Jo vairāk Tu ticēsi sev, jo lielāks būs atalgojums.”

Kāds mācītājs, kas cieta no plaušu vēža reiz rakstīja par “perfektas veselības” domu pārnešanu uz zemapziņas ”prātu”. Viņš rakstīja: “Divas vai trīs reizes dienā es savu ķermeni un dvēseli pārslēdzu atslābuma stadijā. Atbrīvojoties, es atkārtoju šos vārdus: “Manas kājas ir pilnībā atslābušas. Manas pēdas ir pilnībā atslābušas. Tieši tagad mana vēdera muskuļi ir pilnībā atslābuši, mana sirds pukst ļoti klusi, mana elpošana ir pavisam mierīga un atslābusi. Mana galva ir pilnībā atslābusi. Mans ķermenis ir pilnībā atslābis un mierīgs. Mans zemapziņas “prāts” ir pilns ar domām par to, ka esmu pilnībā vesels. Mans attēls ir tīrs.” Ticat vai nē, šis mācītājs pilnībā izārstēja sevi. Taču jāsaprot, ka ar vienu reizi nepietiks, lai sevi izārstētu. Tajā ir jāieliek pūles un kaut nedaudz laika no savas ikdienas.

Šeit ir daži ieteikumi, kas palīdzēs izmantot Tavas zemapziņas spējas:

Tava zemapziņa ne tikai kontrolē visus ķermenī notiekošos procesus, bet arī zin atbildes uz daudz sarežģītiem jautājumiem un var risināt daudz problēmas. Ir tikai sevī jāieklausās.

 

ieklausies-sevi


Pirms dodies gulēt, nosūti savai zemapziņai kādu savu vēlēšanos, un drīz tu redzēsi, ka tā brīnumaini piepildīsies realitātē. Tikai daudz par to nedomā, laid šo domu vaļā un ļauj tai būt. Nosūti vēlēšanos, sāc ar pozitīvu prātu darīt un viss viegli atnāks pie tevis.

ievelies-velesanas

 

Viss, ko jūsu zemapziņa ir “nofotogrāfējusi”, tieši un konkrēti atbalsosies jūsu emocijās, apstākļos un notikumos.  Tāpēc ir svarīgi rūpīgi sekot līdzi savām domām un idejām, kas pārņem jūsu prātu. Ja tās būs pozitīvtas, tad arī apkārtējā pasaule tāda pārvērtīsies.

Visa veida pieredzes rodas no nepiepildītām vēlmēm. Ja jūs koncentrēsieties uz dažām lietām un problēmām, tad radīsies attiecīga reakcija no jūsu zemapziņas

pozitivas-emocijas
Kad esi sev noteicis kādu mērķi vai sapni, nepārtraukti atgādini to sev. Pārstāj teikt, ka vēlies, bet saki sev, ka tā noteikti būs.
Stress, nemiers un bailes var sagraut dabisko elpošanas ritmu, sirds darbību un citas ķermeņa darbības. Savā zemzapziņas “prātā” attīsti domas par veselību, mieru un harmoniju, un visas ķermeņa funkcijas atgriezīsies normālā stāvoklī.

dzives-velesanas
Piepildi savu zemapziņu ar labākās pieredzes un emociju kopumu savā dzīvē, un Tavas domas kļūs par realitāti.

Iedomājies pozitīvu iznākumu savām problēmām. Pilnībā izjūti entuziasmu pret to, kas notiek. Visas Tavas fantāzijas un sajūtas ir pilnībā pieņemamas Tavai zemapziņa un tiek piepildītas reālajā dzīvē. Ir tikai jānotic, ka tas tiešām var notikt!