,

Vai arī tev ir šīs 5 īpašības, kas piemīt ļoti veiksmīgiem cilvēkiem?

Vai tu kādreiz esi aizdomājies par to, kā veiksmīgi cilvēki panāk savu veiksmi? Viena no dažām lietām, ko mēs varam kontrolēt savā dzīvē, ir mūsu domas. Ļoti veiksmīgi cilvēki spēj pilnība kontrolēt savas domas. Kā mēs domājam, nosaka to, kā mēs rīkojamies. Lai sasniegtu tādus rezultātus, kā tu vēlies, tavām domām jābūt virzītām pareizā virzienā un tev tās ir jākontrolē. Tik daudzas lietas piesaista mūsu interesi, tāpēc ir svarīgi pasargāt savas domas. Veiksmīgi cilvēki to apzinās un veic dažādas darbības, kas nodrošina pilnīgu kontroli pār savām domām. Bet, kā viņi to dara, un, vai tev ar šiem cilvēkiem ir kaut kas kopīgs? Tūlīt to noskaidrosim.

 

Vai tu esi pateicīgs?

Tas, kas ir kopīgs visiem, kas nav veiksmīgi, ir, ka tiem nekad nekā nav pietiekami. Tu dzirdi, ka šie cilvēki sūdzas par dažādiem notikumiem un pavērsieniem, pat ja to iznākums ir labs. Papildus tie vēlas tajā visā ieraut arī tevi. Veiksmīgie cilvēki nespēlē tam līdzi. Tev ir tik daudz talantu un dzīves dāvanu, tāpēc nav vērts tērēt savu laiku un enerģiju, lai klausītos šajā negativitātē. Pieraksti visu to, par ko tu esi pateicīgs, un izskati šo sarakstu katru dienu. Nākamreiz, kad kāds nāks pie tevis sūdzēties par to, kā viņiem nav, tu varēsi pārliecināti to visu uzklausīt, tajā pašā laikā iedomājoties, par to, kas ir tev, un neļaut tiem tevi ietekmēt. Tas ir spēcīgi. Izmēģini, un tev patiks rezultāts. Ļoti veiksmīgi cilvēki ir pateicīgi.

 

Vai tu spēj piedot?

Dzīvē nav iespējams izvairīties no sāpēm un aizvainojuma. Kāds vismaz vienreiz ir sāpinājis tavas jūtas, tevi apmānījis vai pateicis kaut ko tādu, kas licis tev justies slikti. Daudzi šo aizvainojumu saglabā sevī gadiem ilgi. Mēs nemaz neapzināmies, ka, nepiedodot cilvēkiem, mēs nevaram virzīties uz priekšu. Pat ja tu nedomā par to, ko kāds tev ir nodarījis, tu tāpat nepazināti glabā sevī aizvainojumu, kas tev varētu liegt sasniegt panākumus. Veiksmīgi cilvēki spēj piedot.

 

Vai tu izvairies no negatīviem cilvēkiem?

Mēs visi saskaramies ar negatīviem cilvēkiem katru dienu, no kuriem daži var būt arī tev tuvi. No šādiem cilvēkiem ir jābēg. Kāpēc? Amerikāņu uzņēmējs Džims Rons ir teicis: „Tu esi vidējais aritmētiskais no tiem pieciem cilvēkiem, ar kuriem tu visvairāk pavadi savu laiku.” Ja tā ir patiesība, un tā tas patiešām varētu būt, uzturēšanās negatīvu cilvēku kompānijā palielina tavas iespējas kļūt negatīvam arī pašam. Vai tu kādreiz esi ievērojis, kā tu jūties, kad šāds negatīvs cilvēks no tevis aiziet? Visdrīzāk tas ir atvieglojums. Toties cilvēks, kas tev paiet garām ar lielu smaidu, rada pretēju efektu. Diemžēl pilnībā izvairīties no negatīviem cilvēkiem ir gandrīz neiespējami. Tomēr veiksmīgi cilvēki ir iemācījušies tikt vaļā no negativitātes tiem apkārt. Tev nāksies ar dažiem draugiem pavadīt mazāk laika, vai vispār izvairīties no kontakta ar tiem. Jā, tas varētu būt grūti. Tomēr, tikai tu esi atbildīgs par savu nākotni. Nodrošini sev labāko iespējamo vidi panākumiem. Veiksmīgi cilvēki izvairās no negatīviem cilvēkiem.

 

Vai tu dzīvo ar nolūku?

Dzīvot dzīvi ar nolūku nozīmē pieņemt lēmumus, kā dzīvot un rīkoties katru dienu. Lai arī ko tu izlemtu darīt, šie lēmumi griežas ap to, kāpēc tu dari to, ko tu dari. Pārāk daudzi cilvēki iet pa dzīvi, vienkārši plūstot pa straumi. Lai arī reizēm tas ir labi, diemžēl bieži vien tas, kas nāk tāpat, ir negatīvs un var ietekmēt tavas domas. Ja tu tā apejies pret savu laiku, tu vari kādu dienu piecelties un brīnīties par to, kas noticis ar tavu dzīvi. Dzīvošana ar nolūku rada atšķirību starp tevi, pieņemot lēmumus, un lēmumiem, kas tiek pieņemti tavā vietā. Veiksmīgiem cilvēkiem ir kāds nolūks dzīvē.

 

Vai tu smaidi?

Vai tev kādreiz ir bijusi tāda diena, kad tu jūties noskumis un kāds paiet tev garām ar platu smaidu? Kā tev tas lika justies? Parasti tas liek atbildēt ar smaidu. To izdarot, tu visticamāk sajuties nedaudz labāk, vai ne? Tas ir tāpēc, ka smaidīšana rada ķīmisku vielu pieplūdumu tavās smadzenēs, kas uzlabo tev garastāvokli. Izmēģini to. Pasmaidi! Vai tu izjuti atšķirību? Smaids un smiekli ir lipīgi. Veiksmīgi cilvēki smaida – DAUDZ.

 

Vai tu esi gatavs rīkoties un domāt, kā to dara ļoti veiksmīgi cilvēki? Atbilde uz šo jautājumu ir tava izvēle. Izvēlies būt pateicīgs. Izvēlies piedot. Izvēlies izvairīties no negatīviem cilvēkiem. Izvēlies būt ar nolūku. Izvēlies smaidīt. Tevī ir spēja radīt domas, kas tevi pacels augstāk, nekā tu biji gaidījis.